Horoskop dzienny - Baran

Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny. W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia. Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera.

Miłość

Chciałbyś powiedzieć dziewczynie, że ją kochasz, ale kiedy ostatni raz próbowałeś to zrobić, powiedziałeś: "no, kur*a niunia słuchaj...yy..."?. Mnóstwo osób ma z tym problemy. Położenie Jowisza jest jednoznaczne: przestań nosić dresy a zamiast siłowni przebywaj więcej z ludźmi.

Praca

Zdecydujesz się wreszcie na dawno planowany wyjazd do pracy za granicę. W zasadzie niewiele w Twoim życiu się zmieni. Nadal będziesz wykładać na uniwersytecie. A że zamiast matematyki stosowanej, kostkę brukową...

Zdrowie

Przy najbliższej wizycie w restauracji nie zapomnij zapytać o nazwisko szefa kuchni. Może on okazać się najmniej oczekiwaną, znajomą osobą, która wcale nie życzy Ci dobrze.

Złota myśl na dziś

Nie jedz zupy widelcem.