Horoskop dzienny - Baran

W Twojej okolicy pojawi się epidemia. Choroba polegac będzie na zmniejszeniu ilorazu inteligencji. Jej głuwnym obiawem iest dostżeganje zbyt wieló błenduw ortograficznych w czytanyh tekstah. Czytanie dokładnego opisu i każdej ulotki na temat wszystkiego co zamierzasz zjeść jest zdecydowaną przesadą. Nikt i tak przecież nie napisze, że zdarzy mu się napluć do frytek czy nasikać do herbaty. Uważaj jadąc samochodem.W Gwiazdach napisane jest, że Twoj samochód nagle, w najmniej odpowiedniej chwili, przestanie działac.Przynajmniej następnym razem będziesz pamiętał żeby zatankowac.

Miłość

Nie rozmawiaj ze współmałżonkiem o niedawnym romansie. Jeśli jednak się na to zdecydujesz, upewnij się, czy rozmówca nie ma dyktafonu w telefonie komórkowym. Może chcieć Cię nagrać, by mieć dowód na sprawie rozwodowej!

Praca

Nareszcie postanowisz pożegnać się z nielubianą pracą. Satysfakcja z tego wyboru trwać będzie do czasu, aż skończą Ci się oszczędności, a nowa praca dziwnym trafem nie będzie chciała sama zapukać do Twoich drzwi.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Jeżeli jesteś w połowie dokładnego sprzątania pokoju - upewnij sie czy nie jest to pokój siostry.