Horoskop dzienny - Baran

Każdy ma swoje słabsze dni. Tym razem trafiło na Ciebie. Postaraj się wytrzymać jak najdłużej normalnie egzystując. Gdy się załamiesz zaszyj się w domu i wylecz skołatane nerwy. Im więcej procent ma lekarstwo, tym szybciej Ci to pójdzie i będziesz mógł wrócić do normalnego życia. Czeka Cię przeprowadzka. Czasowa przeprowadzka do mamusi. Brzmi zdecydowanie lepiej niż eksmisja. Następnym razem będąc w sklepie nie próbuj kraść zamrażarki. Jej ukrycie może sprawiać trudnosci, tym bardziej jesli dysponujesz tylko plastikową torebką. Nie opowiadaj zmyślonych historyjek której Ci się nie przytrafiły, gdyż znajomi mogą wziąć Cie za większego debila niż jesteś w rzeczywistości. W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć. Najwyższy czas już wpisać uzależnienie od czytania horoskopów na listę Twoich licznych nałogów.

Miłość

Przed Tobą wiele romantycznych chwil z ukochaną osobą. Gwiazdy będą Wam sprzyjać. Uważaj tylko na to, co jesz przed wyjściem na randkę. Nic nie potrafi tak zepsuć nastroju, jak nagłe problemy gastryczne.

Praca

W budynku, w którym znajduje się Twoja firma zepsuje się automat z kawą. To oznacza koniec wielogodzinnych rozmów na korytarzu z koleżankami z sąsiedniego biura. Wasze relacje będą musiały przenieść się na grunt prywatny. W ostateczności możesz zmienić pracę.

Zdrowie

Popijanie piwa wódką paląc przy tym cygaro nie jest zalecane przez Twojego lekarza, powinieneś więc zdecydowanie przestać go słuchać.

Złota myśl na dziś

Nie obcinaj paznokci sokowirówką.