Horoskop dzienny - Baran

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Już niedługo dostrzeżesz nowe cele w życiu. W końcu ktoś musi naprawic popsutą spłuczkę. Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie. Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Znowu nie będzie Ci dane ocalenie świata, musisz zadowolić się trzeciorzędnymi misjami... na początek posprzątaj swój pokój.

Miłość

Obiekt Twoich westchnień nareszcie zwróci na Ciebie uwagę. Zanim zaproponujesz spotkanie sam na sam, upewnij się, czy powodem tego nagłego zainteresowania nie jest ślad po paście do zębów na policzku albo plama na ubraniu.

Praca

Gwiazdy radzą Ci ograniczenie prywatnych rozmów telefonicznych w godzinach pracy. Twój szef wbrew pozorom nie jest głupi. On tylko ma taką twarz.

Zdrowie

Ból zęba przy piciu kawy to dopiero początek, już wkrótce jego stan może się pogorszyć i będzie dawał o sobie znać cały czas. Nie bój się iść do dentysty, może nie będzie aż tak bolało. Staraj się także bardziej dbać o zęby, myj je więc przynajmniej raz na miesiąc.

Złota myśl na dziś

Nie przypinaj roweru do kurnika, bo Ci powietrze z łańcucha zejdzie.