Horoskop dzienny - Baran

Zbliżają się Twoje urodziny. Ty też o nich nie pamiętasz? Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Jeśli będzie Cię dręczyło pragnienie, a w domu nie będzie nic do picia- nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Kup lodówkę dostaniesz 100 puszek Coli gratis. Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera.

Miłość

Przed Tobą wiele romantycznych chwil z ukochaną osobą. Gwiazdy będą Wam sprzyjać. Uważaj tylko na to, co jesz przed wyjściem na randkę. Nic nie potrafi tak zepsuć nastroju, jak nagłe problemy gastryczne.

Praca

Nic nie robić nie można wiecznie (mimo, że jest to całkiem przyjemne). Sprzedaj stare graty na allegro, skoś trawnik sąsiadowi, umyj auto sąsiadce. Kasę zainwestuj w wysoki procent… np. wódkę.

Zdrowie

Mówi się, że nadmiar wody i mydła może źle wpływac na wzrok. Twój wzrok jest zatem perfekcyjny.

Złota myśl na dziś

Nie jedz żółtego śniegu.