Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Znowu nie będzie Ci dane ocalenie świata, musisz zadowolić się trzeciorzędnymi misjami... na początek posprzątaj swój pokój. Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Czytanie dokładnego opisu i każdej ulotki na temat wszystkiego co zamierzasz zjeść jest zdecydowaną przesadą. Nikt i tak przecież nie napisze, że zdarzy mu się napluć do frytek czy nasikać do herbaty.

Miłość

Obiekt Twoich westchnień nareszcie zwróci na Ciebie uwagę. Zanim zaproponujesz spotkanie sam na sam, upewnij się, czy powodem tego nagłego zainteresowania nie jest ślad po paście do zębów na policzku albo plama na ubraniu.

Praca

Koniec z Twoimi małymi problemami finansowymi, niedługo uda Ci się wygrać w lotka 3 miliony złotych! Po opłaceniu podatku od wygranej, podatku od wzbogacenia, podatku od podatku, podatku VAT oraz 14-stu innych podatków zostanie Ci akurat na opłacenie rachunku za telefon i abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Zdrowie

Przy najbliższej wizycie w restauracji nie zapomnij zapytać o nazwisko szefa kuchni. Może on okazać się najmniej oczekiwaną, znajomą osobą, która wcale nie życzy Ci dobrze.

Złota myśl na dziś

Jeśli nie wiesz czy masz racje to wiedz, że jej nie masz.