Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jeśli będzie Cię dręczyło pragnienie, a w domu nie będzie nic do picia- nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Kup lodówkę dostaniesz 100 puszek Coli gratis. Czytanie dokładnego opisu i każdej ulotki na temat wszystkiego co zamierzasz zjeść jest zdecydowaną przesadą. Nikt i tak przecież nie napisze, że zdarzy mu się napluć do frytek czy nasikać do herbaty. W Twojej okolicy pojawi się epidemia. Choroba polegac będzie na zmniejszeniu ilorazu inteligencji. Jej głuwnym obiawem iest dostżeganje zbyt wieló błenduw ortograficznych w czytanyh tekstah. Wydaje Ci się, że nadchodzący okres będzie lepszy od poprzedniego! Masz rację: wydaje Ci się.

Miłość

Nie proponuj ukochanej osobie wizyty u Twoich rodziców. Nie jest to dobry okres na poznanie ich ze sobą. Twoja mama przechodzi właśnie menopauzę, a ojciec ma problemy z prostatą. Jeśli zależy Ci na tym związku, odłożysz to spotkanie na później.

Praca

Twoja ochota do pracy spadnie poniżej zera. Niestety, żaden lekarz w okolicy nie da się już nabrać na niewyjaśnione, notoryczne migreny, nieznany alergen, regularnie rozpylany w Twoim zakładzie pracy przez kogoś, kto źle Ci życzy ani ból tego samego, siódmy raz plombowanego zęba.

Zdrowie

Unikaj kontaktów z irytującymi znajomymi. W tym miesiącu grozi Ci nasilenie objawów alergii na gadanie głupot.

Złota myśl na dziś

Nie szczekaj na samochody.