Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Nie bierz kolejnego kredytu. I tak go nie spłacisz, podobnie jak czterech poprzednich.

Miłość

Pokocha Cie dawna szkolna miłość. Szkoda tylko, ze to kolega z ławki.

Praca

Koniec z Twoimi małymi problemami finansowymi, niedługo uda Ci się wygrać w lotka 3 miliony złotych! Po opłaceniu podatku od wygranej, podatku od wzbogacenia, podatku od podatku, podatku VAT oraz 14-stu innych podatków zostanie Ci akurat na opłacenie rachunku za telefon i abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Zdrowie

Przed Tobą poważna decyzja, która może zaważyć na wielu sferach Twojego życia. Zastanów się dobrze, co bardziej Ci się opłaca – pójście do dentysty czy zaczekanie, aż kolejny ząb sam wypadnie.

Złota myśl na dziś

Nie szczekaj na samochody.