Horoskop dzienny - Bliźnięta

Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera. W Twojej okolicy pojawi się epidemia. Choroba polegac będzie na zmniejszeniu ilorazu inteligencji. Jej głuwnym obiawem iest dostżeganje zbyt wieló błenduw ortograficznych w czytanyh tekstah. Czytanie dokładnego opisu i każdej ulotki na temat wszystkiego co zamierzasz zjeść jest zdecydowaną przesadą. Nikt i tak przecież nie napisze, że zdarzy mu się napluć do frytek czy nasikać do herbaty. Niedługo odwiedzi Cie bliska rodzina, odstaw więc na chwilę alkohol, otwórz okna by pozbyć się mgły z dymu tytoniowego i pozbieraj puszki z ziemi, by szło chodzić po mieszkaniu.

Miłość

W najmniej oczekiwanym miejscu i czasie znajdziesz swoją wielką miłość. We wszystkich nieprzewidzianych okolicznościach rozglądaj się uważnie wokół siebie. Być może miłością Twojego życia okaże się kretyn załatwiający potrzeby fizjologiczne pod Twoim oknem albo sąsiad, którego kosiarka nie daje Ci spać w niedzielę o siódmej rano.

Praca

Już w najbliższych dniach idąc do pracy zakręci Ci się w głowie, będziesz mieć problemy z chodzeniem na prostej nawierzchni i wyliczysz, że masz 7 palców lewej ręki... wróć do domu wytrzeźwieć.

Zdrowie

Popijanie piwa wódką paląc przy tym cygaro nie jest zalecane przez Twojego lekarza, powinieneś więc zdecydowanie przestać go słuchać.

Złota myśl na dziś

Ludzie dzielą się na optymistów i tych, którzy czytają horoskopy.