Horoskop dzienny - Bliźnięta

Twoja teściowa znowu będzie próbowała Cię zdenerwować. Wiesz jak sobie z Nią poradzić? Gwiazdy też nie wiedzą... W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem.

Miłość

Już nie długo urodziny Twojego aniołka, nie daj więc przysłowiowej dupy jak rok temu i nie zapomnij kupić prezentu i złożyć życzeń.

Praca

Niekorzystna koniunkcja Księżyca i Marsa sprawi, że Twoja energia drastycznie spadnie. Zaowocuje to niechęcią do każdej czynności, jaką masz do wykonania. Nie martw się tym jednak zanadto. Praca nie zając. Nie ucieknie.

Zdrowie

Nie masz ręki i oka? Wyłączaj kosiarkę zanim zaczniesz ją naprawiać.

Złota myśl na dziś

Nie sikaj pod prysznicem.