Horoskop dzienny - Bliźnięta

Każdy ma swoje słabsze dni. Tym razem trafiło na Ciebie. Postaraj się wytrzymać jak najdłużej normalnie egzystując. Gdy się załamiesz zaszyj się w domu i wylecz skołatane nerwy. Im więcej procent ma lekarstwo, tym szybciej Ci to pójdzie i będziesz mógł wrócić do normalnego życia. Niedługo odwiedzi Cie bliska rodzina, odstaw więc na chwilę alkohol, otwórz okna by pozbyć się mgły z dymu tytoniowego i pozbieraj puszki z ziemi, by szło chodzić po mieszkaniu. Twoje ambicje zmuszą Cię do rozpoczęcia sporej ilości przedsięwzięć. Analogicznie, Twoje lenistwo nie pozwoli Ci doprowadzić do końca żadnego z nich. Prowokując kłótnie nie wyjdziesz na tym za dobrze, zastanów się czy warto... kto bowiem skoczy do sklepu po zimne piwko, gdy Tobie się nie będzie chciało? Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny.

Miłość

Przed Tobą upojna noc z nowopoznaną, fascynującą osobą. Pamiętaj jednak opuścić jej sypialnię zanim wytrzeźwiejesz.

Praca

Nadchodzą dni, w których będziesz miał ogromny zapał do pracy. Wiesz co robić: usiądź sobie cichutko w kącie i poczekaj aż Ci przejdzie.

Zdrowie

Już niebawem Twoje nogi będą ocieżałe. Dolna częśc stóp po spacerach będzie zakrwawiona i obolała.Czas temu zaradzić: zacznij nosić buty.

Złota myśl na dziś

Martwego kota zanieś do McDonald.