Horoskop dzienny - Bliźnięta

Znowu nie będzie Ci dane ocalenie świata, musisz zadowolić się trzeciorzędnymi misjami... na początek posprzątaj swój pokój. Wydaje Ci się, że nadchodzący okres będzie lepszy od poprzedniego! Masz rację: wydaje Ci się. Jeśli będzie Cię dręczyło pragnienie, a w domu nie będzie nic do picia- nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Kup lodówkę dostaniesz 100 puszek Coli gratis. Czeka Cię przeprowadzka. Czasowa przeprowadzka do mamusi. Brzmi zdecydowanie lepiej niż eksmisja. Już niedługo dostrzeżesz nowe cele w życiu. W końcu ktoś musi naprawic popsutą spłuczkę. Nie opowiadaj zmyślonych historyjek której Ci się nie przytrafiły, gdyż znajomi mogą wziąć Cie za większego debila niż jesteś w rzeczywistości.

Miłość

Ten miesiąc będzie obfitował w mniej i bardziej udane randki. Bardziej udane będą oczywiście te, na które nie zapomnisz przynieść ostatniego wyciągu z konta bankowego.

Praca

Planety ostrzegają! Nie wybieraj się w najbliższym czasie w delegację. Koniunkcja Księżyca z Marsem wpływa na zwiększone prawdopodobieństwo posądzenia o molestowanie seksualne.

Zdrowie

Znajomy w najbliższych dniach da Ci spróbować nowego piwa, nie daj się namówić, w butelce będzie naplute.

Złota myśl na dziś

Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz… a jak zdobędziesz dużo kluczy to zostaniesz woźnym.