Horoskop dzienny - Bliźnięta

Jedząc obiad z rodziną pamiętaj, żeby dobrze zachować, nie dłub więc w nosie, nie opowiadaj sprośnych dowcipów, puszczanie wiatrów też zostaw na później. Nie stosowanie podstawowych zasad kultury może skończyć się dla Ciebie tragicznie, zwłaszcza, gdy przy stole siedzieć będzie babcia-moher. Znasz Ikara? Umarł bo leciał na swych skrzydłach.Nie masz skrzydeł? Nie szkodzi, też umrzesz.

Miłość

Mówią, że prawdziwa miłość jest tylko jedna. Brednie. Monogamia to już przeżytek! Dzisiaj każdy powinien poznać zalety poligamii i korzystać z życia póki można. Średnia wieku spada, więc nie ma po co tracić czasu na jedną kobietę. W tym miesiącu doskonale zdasz sobie z tego sprawę, gdy znajdziesz walizki przed drzwiami.

Praca

Szykuje się podwyżka. Jednak spokojnie, nie kupuj zaraz wszystkiego jak popadnie... podwyższeniu ulegnie bowiem tylko poprzeczka oczekiwań Twojego szefa.

Zdrowie

Nadchodzą warunki atmosferyczne, które obniżą koncentrację i spowolnią pracę Twojego układu nerwowego.Zamiast łamac zęby na magnesie, zażywaj codziennie kapsułkę magnezu.

Złota myśl na dziś

Jak Cie widza.. to pracuj.