Horoskop dzienny - Byk

Zbliżają się Twoje urodziny. Ty też o nich nie pamiętasz? Każdy ma swoje słabsze dni. Tym razem trafiło na Ciebie. Postaraj się wytrzymać jak najdłużej normalnie egzystując. Gdy się załamiesz zaszyj się w domu i wylecz skołatane nerwy. Im więcej procent ma lekarstwo, tym szybciej Ci to pójdzie i będziesz mógł wrócić do normalnego życia. Niedługo odwiedzi Cie bliska rodzina, odstaw więc na chwilę alkohol, otwórz okna by pozbyć się mgły z dymu tytoniowego i pozbieraj puszki z ziemi, by szło chodzić po mieszkaniu. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. Już niedługo dostrzeżesz nowe cele w życiu. W końcu ktoś musi naprawic popsutą spłuczkę.

Miłość

Na Twojej drodze stanie osoba, która zmotywuje Cię do poważnych zmian. Dla niej przefarbujesz włosy na fioletowo, wytatuujesz sobie na czole jej imię lub przepiszesz na nią swój samochód i mieszkanie.

Praca

Szef nareszcie doceni Twoje starania. Ponieważ tak świetnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków, zaproponuje Ci dodatkową, odpowiedzialną funkcję w firmie. Jest pewien, że zgodzisz się ją pełnić w ramach wolontariatu.

Zdrowie

Przy najbliższej wizycie w restauracji nie zapomnij zapytać o nazwisko szefa kuchni. Może on okazać się najmniej oczekiwaną, znajomą osobą, która wcale nie życzy Ci dobrze.

Złota myśl na dziś

Jeżeli każdy Twój pomysł jest dobry... to dopij wódkę i idź spać.