Horoskop dzienny - Byk

Twoja teściowa znowu będzie próbowała Cię zdenerwować. Wiesz jak sobie z Nią poradzić? Gwiazdy też nie wiedzą... W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami. Prowokując kłótnie nie wyjdziesz na tym za dobrze, zastanów się czy warto... kto bowiem skoczy do sklepu po zimne piwko, gdy Tobie się nie będzie chciało? Księżyc w znaku Koziorożca będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Czeka Cię nagły przypływ gotówki. Wydaj ją jak najszybciej, bo w drugiej dekadzie miesiąca ktoś Cię okradnie.

Miłość

Niekorzystna pozycja Wenus nie sprzyja przenoszeniu internetowych znajomości w realne życie. Długonoga blondynka ze zdjęcia może w tym czasie okazać się otyłą emerytką.

Praca

Nad ofertą z "Biedronki" powinieneś się poważnie zastanowić... no chyba, że nie potrzebujesz za wiele pieniędzy, nie masz co robić po pracy i lubisz zostawać po godzinach za darmo oraz jeśli w najbliższym czasie zamierzasz wystartować w konkursie kulturystyki.

Zdrowie

Nie masz ręki i oka? Wyłączaj kosiarkę zanim zaczniesz ją naprawiać.

Złota myśl na dziś

Nie gol się ogórkiem.