Horoskop dzienny - Byk

Twoje ambicje zmuszą Cię do rozpoczęcia sporej ilości przedsięwzięć. Analogicznie, Twoje lenistwo nie pozwoli Ci doprowadzić do końca żadnego z nich. Księżyc w znaku Koziorożca będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Czeka Cię nagły przypływ gotówki. Wydaj ją jak najszybciej, bo w drugiej dekadzie miesiąca ktoś Cię okradnie. Twoja teściowa znowu będzie próbowała Cię zdenerwować. Wiesz jak sobie z Nią poradzić? Gwiazdy też nie wiedzą... Prowokując kłótnie nie wyjdziesz na tym za dobrze, zastanów się czy warto... kto bowiem skoczy do sklepu po zimne piwko, gdy Tobie się nie będzie chciało? Najwyższy czas już wpisać uzależnienie od czytania horoskopów na listę Twoich licznych nałogów. Pora trochę stracić na wadze. Pobiegaj trochę, zrób kilka brzuszków, umyj się, przytnij włosy i paznokcie, ewentualnie zmyj makijaż. Z pewnością stracisz kilka zbędnych kilogramów.

Miłość

Pocałunek na starcie pierwszej randki to zły pomysł. Podobnie jak łapanie za pośladki i piersi. Postaraj się też mimo wszystko zapamiętać imię dziewczyny, z którą jesteś na randce. Z pewnością ułatwi Ci to kontakty z nią.

Praca

Dostaniesz wymówienie. Współpracownicy będą świetnie bawili się na imprezie zorganizowanej z okazji tego, że wreszcie udało im się Ciebie pozbyć. Pozostanie Ci tylko żałować, że Cię na nią nie zaproszą.

Zdrowie

Czeka Cię wizyta u dentysty. Już teraz zacznij szukać nowego stomatologa o mocnych nerwach. Poprzedni, po tym, jak został przez Ciebie pobity przy ostatniej wizycie, nie chce mieć już z Tobą nic wspólnego.

Złota myśl na dziś

Nie gol się ogórkiem.