Horoskop dzienny - Byk

Czytanie dokładnego opisu i każdej ulotki na temat wszystkiego co zamierzasz zjeść jest zdecydowaną przesadą. Nikt i tak przecież nie napisze, że zdarzy mu się napluć do frytek czy nasikać do herbaty. W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia. To co niedługo się w Twoim życiu wydarzy będzie tak dwuznaczne jak SŁOWA: ŻUBR się na Ciebie wylał. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja szaleństwu i zabawie. W związku z tym, idąc wyrzucić śmieci, uprzedź rodzinę o możliwości spotkania kumpla, pójścia na imprezę i powrotu po tygodniu. Po co mają niepotrzebnie się martwić? Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie.

Miłość

Od rana czujesz dziwną pustkę i kłuje Cię serce? Spokojnie to nie miłość. Najprawdopodobniej masz kolkę. Na drugi raz nie biegaj po imprezie, a będzie wszystko dobrze. Jeśli już jednak będziesz miał jakąś pannę na oku, postaraj się nie gadać z nią w stanie wskazującym.

Praca

W ciągu tygodnia możesz dostać kilka ofert pracy - wszystkie olej! Trzymaj się dalej swoich zasad i czekaj aż ktoś zaproponuje Ci posadę dyrektora lub prezesa z miesięcznym wynagrodzeniem ponad 10 000 euro, służbowym samochodem i telefonem. Najlepiej by ta praca odbywała się zdalnie - bez wychodzenia z domu. Nie wypada w końcu dyrektorowi wstawać wcześnie i późno wracać do domu, prawda?

Zdrowie

Nareszcie coś wyjdzie Ci pozytywnie! Może być to tekst ciążowy lub na obecność wirusa HIV.

Złota myśl na dziś

Nie stawiaj mleka na lodówce, bo Ci się rower w garażu przewróci.