Horoskop dzienny - Koziorożec

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie. Nie opowiadaj zmyślonych historyjek której Ci się nie przytrafiły, gdyż znajomi mogą wziąć Cie za większego debila niż jesteś w rzeczywistości. Nostalgiczny nastrój skłania Cię do przemyśleń nad sensem własnego życia. Nie ulegaj mu! Możesz dojść do niepokojących wniosków, które wcale Cię nie zadowolą. Jeśli popsują Ci się słuchawki do MP3 nie panikuj. Kup kino domowe, a słuchawki dostaniesz gratis. Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia.

Miłość

Będziesz bardziej tolerancyjny i mniej podejrzliwy w stosunku do partnera. Gwiazdy ostrzegają: spójrz w jego/jej horoskop, by dowiedzieć się, czy taka postawa wyjdzie Ci na dobre.

Praca

Nie możesz codziennie siedzieć kilkanaście godzin w pracy, weź urlop i jedz na wakacje, Biedronka z pewnością da sobie radę bez Ciebie.

Zdrowie

Nie przejmuj się czarnymi plamami na nogach. Nie są na szczęście spowodowane chorobą a jedynie sporadycznym myciem.

Złota myśl na dziś

Życie nas nie pieści? Pieśćmy się sami!