Horoskop dzienny - Koziorożec

W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć. Prowokując kłótnie nie wyjdziesz na tym za dobrze, zastanów się czy warto... kto bowiem skoczy do sklepu po zimne piwko, gdy Tobie się nie będzie chciało? Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. Następnym razem kiedy będziesz puszczał komuś strzałkę i nie otrzymasz cynka, nie załamuj się. Po prostu wyłącz opcje: "nie pokazuj numeru". Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera.

Miłość

Na Twojej drodze stanie osoba, która zmotywuje Cię do poważnych zmian. Dla niej przefarbujesz włosy na fioletowo, wytatuujesz sobie na czole jej imię lub przepiszesz na nią swój samochód i mieszkanie.

Praca

Szef nareszcie doceni Twoje starania. Ponieważ tak świetnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków, zaproponuje Ci dodatkową, odpowiedzialną funkcję w firmie. Jest pewien, że zgodzisz się ją pełnić w ramach wolontariatu.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Jeżeli nie układa ci się w małżeństwie, wina leży po obu stronach: żony i teściowej.