Horoskop dzienny - Koziorożec

Księżyc znajduje się w znaku Barana. To nie jest dobry czas na czytanie horoskopów! Księżyc w znaku Koziorożca będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Czeka Cię nagły przypływ gotówki. Wydaj ją jak najszybciej, bo w drugiej dekadzie miesiąca ktoś Cię okradnie. Czeka Cię przeprowadzka. Czasowa przeprowadzka do mamusi. Brzmi zdecydowanie lepiej niż eksmisja. Twoja teściowa znowu będzie próbowała Cię zdenerwować. Wiesz jak sobie z Nią poradzić? Gwiazdy też nie wiedzą... Uważaj jadąc samochodem.W Gwiazdach napisane jest, że Twoj samochód nagle, w najmniej odpowiedniej chwili, przestanie działac.Przynajmniej następnym razem będziesz pamiętał żeby zatankowac.

Miłość

Mówią, że prawdziwa miłość jest tylko jedna. Brednie. Monogamia to już przeżytek! Dzisiaj każdy powinien poznać zalety poligamii i korzystać z życia póki można. Średnia wieku spada, więc nie ma po co tracić czasu na jedną kobietę. W tym miesiącu doskonale zdasz sobie z tego sprawę, gdy znajdziesz walizki przed drzwiami.

Praca

Na początku miesiąca, układ planet nie wróży dobrze Twoim sprawom zawodowym. Po powrocie z urlopu możesz zdziwić się zobaczywszy, kto siedzi przy Twoim biurku.

Zdrowie

Uważaj! Prawdopodobieństwo ostrego zatrucia wzrasta dwukrotnie! Księżyc w koniunkcji z Plutonem zbiega się w czasie z imieninami teściowej.

Złota myśl na dziś

Jeżeli swędzą Cie "4 litery" - umyj je!