Horoskop dzienny - Koziorożec

W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia. W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. To co niedługo się w Twoim życiu wydarzy będzie tak dwuznaczne jak SŁOWA: ŻUBR się na Ciebie wylał. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja szaleństwu i zabawie. W związku z tym, idąc wyrzucić śmieci, uprzedź rodzinę o możliwości spotkania kumpla, pójścia na imprezę i powrotu po tygodniu. Po co mają niepotrzebnie się martwić? W Twojej okolicy pojawi się epidemia. Choroba polegac będzie na zmniejszeniu ilorazu inteligencji. Jej głuwnym obiawem iest dostżeganje zbyt wieló błenduw ortograficznych w czytanyh tekstah. Twoje problemy coraz częściej mają to do siebie, że nie chcą rozwiązywać się same. Może warto byłoby nareszcie ruszyć tyłek sprzed komputera i się nimi zająć? Inaczej, nie dość, że nic się w Twoim życiu nie zmieni, możesz jeszcze dostać żylaków.

Miłość

To, że owady na wiosnę zaczynają bzykać, nie znaczy, że Ty też powinieneś.

Praca

Twoja ochota do pracy spadnie poniżej zera. Niestety, żaden lekarz w okolicy nie da się już nabrać na niewyjaśnione, notoryczne migreny, nieznany alergen, regularnie rozpylany w Twoim zakładzie pracy przez kogoś, kto źle Ci życzy ani ból tego samego, siódmy raz plombowanego zęba.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Nie wkładaj palca gdzie Tobie nie miło.