Horoskop dzienny - Koziorożec

Na następnej imprezie zachowaj umiar. Może chociaż na mieście nie będą mówili, że jesteś królem parkietu pod stołem. Księżyc znajduje się w znaku Barana. To nie jest dobry czas na czytanie horoskopów! W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. Następnym razem będąc w sklepie nie próbuj kraść zamrażarki. Jej ukrycie może sprawiać trudnosci, tym bardziej jesli dysponujesz tylko plastikową torebką. Prowokując kłótnie nie wyjdziesz na tym za dobrze, zastanów się czy warto... kto bowiem skoczy do sklepu po zimne piwko, gdy Tobie się nie będzie chciało? Płace coraz mniejsze a rachunki coraz większe, pomyśl o oszczędzaniu. Sikaj po prysznicem, na seanse chodz do sąsiadów, pożyczaj i nie oddawaj.

Miłość

Pocałunek na starcie pierwszej randki to zły pomysł. Podobnie jak łapanie za pośladki i piersi. Postaraj się też mimo wszystko zapamiętać imię dziewczyny, z którą jesteś na randce. Z pewnością ułatwi Ci to kontakty z nią.

Praca

Praca jest niesamowicie ważna, szczególnie teraz. Nie zawal swoich obowiązków przez kaca tłumacząc się, że masz chandrę. Szef bez problemu rozpozna, że piłeś ostatniej nocy. W końcu to też człowiek i nikt nie powiedział, że nie może pić w tym samym barze.

Zdrowie

Dziennikarze BBC podali informacje, że masturbacja czyni umysł ludzki wydajniejszym. A więc i Ty możesz zostac Mistrzem Szachowym.

Złota myśl na dziś

Nie sikaj na leżąco.