Horoskop dzienny - Koziorożec

Zodiakalny skorpion niedługo spróbuje wyciągnąć Cie do kina, nie daj się! Zapomniał on bowiem dodać, że Ty stawiasz seans! Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera. Jeśli będzie Cię dręczyło pragnienie, a w domu nie będzie nic do picia- nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Kup lodówkę dostaniesz 100 puszek Coli gratis. Jedząc obiad z rodziną pamiętaj, żeby dobrze zachować, nie dłub więc w nosie, nie opowiadaj sprośnych dowcipów, puszczanie wiatrów też zostaw na później. Nie stosowanie podstawowych zasad kultury może skończyć się dla Ciebie tragicznie, zwłaszcza, gdy przy stole siedzieć będzie babcia-moher. W zeszłym miesiącu, jak przepowiadał horoskop, okradziono Cię. W tym – Ty kogoś okradniesz. Równowaga wszechrzeczy musi przecież zostać zachowana.

Miłość

Nadszedł dla Ciebie czas na kolejne podboje miłosne! Wyciągnij z szafy lanserskie ubranie i wyrusz w miasto na podryw! Jeśli nic nie zepsujesz masz szansę na rozpoczęcie kolejnych kilku związków. Oczywiście nie rezygnuj z poprzednich. Warto mieć wyjście awaryjne, gdy któraś z kobiet strzeli focha.

Praca

Przy dobieraniu współpracowników pamiętaj: koksy intelektualne zagrażają Twojej pozycji, ale nie wybieraj też bandy debili, bo z kim przystajesz takim się stajesz.

Zdrowie

Otrzymasz ważny telefon z kliniki. Wreszcie znalazł się dla Ciebie dawca. Oczywiście, ta informacja z czasem okaże się zwykłą pomyłką. Współczesna medycyna nie doszła jeszcze do etapu, w którym przeszczepy mózgu byłyby możliwe.

Złota myśl na dziś

Nie obcinaj paznokci sokowirówką.