Horoskop dzienny - Lew

Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Wydaje Ci się, że nadchodzący okres będzie lepszy od poprzedniego! Masz rację: wydaje Ci się. To co niedługo się w Twoim życiu wydarzy będzie tak dwuznaczne jak SŁOWA: ŻUBR się na Ciebie wylał. Najwyższy czas już wpisać uzależnienie od czytania horoskopów na listę Twoich licznych nałogów. Na następnej imprezie zapowiada się niezły ubaw. Już się cieszysz? To znak, że nie wiesz kto będzie pośmewiskiem. Nostalgiczny nastrój skłania Cię do przemyśleń nad sensem własnego życia. Nie ulegaj mu! Możesz dojść do niepokojących wniosków, które wcale Cię nie zadowolą.

Miłość

Na Twojej drodze stanie osoba, która zmotywuje Cię do poważnych zmian. Dla niej przefarbujesz włosy na fioletowo, wytatuujesz sobie na czole jej imię lub przepiszesz na nią swój samochód i mieszkanie.

Praca

Szykuje się podwyżka. Jednak spokojnie, nie kupuj zaraz wszystkiego jak popadnie... podwyższeniu ulegnie bowiem tylko poprzeczka oczekiwań Twojego szefa.

Zdrowie

Możesz miec problemy z gardłem. Dokuczac Ci będą bóle głowy. Gwiazdy ostrzegają: nie idź do Dr.Housa. Po serii niewinnych badań okaże się że cierpisz na Pląsawicę Huntingtona (cokolwiek to znaczy).

Złota myśl na dziś

Nie obcinaj paznokci sokowirówką.