Horoskop dzienny - Lew

Uważaj jadąc samochodem.W Gwiazdach napisane jest, że Twoj samochód nagle, w najmniej odpowiedniej chwili, przestanie działac.Przynajmniej następnym razem będziesz pamiętał żeby zatankowac. W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny.

Miłość

Niekorzystna pozycja Wenus nie sprzyja przenoszeniu internetowych znajomości w realne życie. Długonoga blondynka ze zdjęcia może w tym czasie okazać się otyłą emerytką.

Praca

Praca jest niesamowicie ważna, szczególnie teraz. Nie zawal swoich obowiązków przez kaca tłumacząc się, że masz chandrę. Szef bez problemu rozpozna, że piłeś ostatniej nocy. W końcu to też człowiek i nikt nie powiedział, że nie może pić w tym samym barze.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Nie idź w niedziele do kościoła - ksiądz na Ciebie leci.