Horoskop dzienny - Lew

W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć. Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny. Wydaje Ci się, że nadchodzący okres będzie lepszy od poprzedniego! Masz rację: wydaje Ci się. Niedługo odwiedzi Cie bliska rodzina, odstaw więc na chwilę alkohol, otwórz okna by pozbyć się mgły z dymu tytoniowego i pozbieraj puszki z ziemi, by szło chodzić po mieszkaniu.

Miłość

Układ planet sprzyja gwałtownej fali uczuć - kup ponton.

Praca

Planety ostrzegają! Nie wybieraj się w najbliższym czasie w delegację. Koniunkcja Księżyca z Marsem wpływa na zwiększone prawdopodobieństwo posądzenia o molestowanie seksualne.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Jeśli nie wiesz czy masz racje to wiedz, że jej nie masz.