Horoskop dzienny - Lew

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie. Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Musisz zacisnąc pasa. Twojej rodzinie może brakowac pieniędzy na jedzenie. Nie przejmuj się jednak- na piwo i bilety na mecze forsy Ci starczy. Wpływy Marsa i Snickersa sprawiają, że nie jest to dobry okres do robienia na drutach. Czeka Cię przeprowadzka. Czasowa przeprowadzka do mamusi. Brzmi zdecydowanie lepiej niż eksmisja.

Miłość

Pewna bardzo otyła osoba postanowi zaprosić Cię na randkę. Nie zgadzaj się! Oczywiście, liczy się wnętrze, ale nie zapominaj, że przecież masz lęk przestrzeni.

Praca

Nielubiany współpracownik dostanie awans, który należał się Tobie. Dwa dni później spadnie ze schodów w firmie. Zgadnij kogo odwiedzi policja.

Zdrowie

Kontakt ze zwierzętami pomaga się uspokoic, rozwiązac problemy. Pamiętaj o tym. Nie chodzi jednak o kontakt seksualny!

Złota myśl na dziś

Jeżeli masz pedofilskie myśli i podobają Ci się 10-lecioletni chłopcy, to pomyśl jacy fajni byli 5 lat wcześniej.