Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami. Możesz spodziewać się nieoczekiwanej wizyty dawno nie widzianej ciotki. Nie martw się. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Może i chrapie w nocy, wywołując lekkie trzęsienie ziemi i wciąż pyta, w której jesteś teraz klasie, ale za to chętnie sfinansuje Twoje najnowsze, kosztowne przedsięwzięcie.

Miłość

Waga zakocha się w Tobie po uszy....hm....Waga nie ma przecież uszów. A więc niedługo zodiakalna Waga zakocha się w Tobie po ramiona.

Praca

Pamiętaj by mieć w swoim szefie przyjaciela, nawet jeśli wiąże się to z włażeniem głęboko w jego tyłek. Na dniach przeprowadzane będą redukcje kadry, więc każda drobna przysługa dla szefa przekłada się na czas Twojego zatrudnienia. Nie oszczędzaj na koniakach i pochlebstwach! Nie przejmuj się też wyzywaniem od ciot i lizodupców.

Zdrowie

Masz problemy ze snem? Cierpisz na bezsennośc i budzisz się w środku nocy? Dziś w nocy zamiast spac w wannie połóż się w łóżku.

Złota myśl na dziś

Nie szczekaj na samochody.