Horoskop dzienny - Panna

Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Księżyc znajduje się w znaku Barana. To nie jest dobry czas na czytanie horoskopów! Twoje problemy coraz częściej mają to do siebie, że nie chcą rozwiązywać się same. Może warto byłoby nareszcie ruszyć tyłek sprzed komputera i się nimi zająć? Inaczej, nie dość, że nic się w Twoim życiu nie zmieni, możesz jeszcze dostać żylaków. Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny.

Miłość

Zabranie miłości swojego życia na pokaz Monster-trucków nie jest strzałem w dziesiątkę, weź ją lepiej do centrum handlowego pooglądać ubrania. Wprawdzie też będzie nudno, ale przynajmniej nie wydasz ani złotówki.

Praca

Już w najbliższych dniach idąc do pracy zakręci Ci się w głowie, będziesz mieć problemy z chodzeniem na prostej nawierzchni i wyliczysz, że masz 7 palców lewej ręki... wróć do domu wytrzeźwieć.

Zdrowie

W tym okresie unikaj teściowej, szefa i sąsiadki spod siódemki. Księżyc przebywający w znaku Lwa wzmaga działanie alergenów.

Złota myśl na dziś

Wchodząc do windy, uważaj, by nie przewrócić się na schodach.