Horoskop dzienny - Panna

Na następnej imprezie zapowiada się niezły ubaw. Już się cieszysz? To znak, że nie wiesz kto będzie pośmewiskiem. Znasz Ikara? Umarł bo leciał na swych skrzydłach.Nie masz skrzydeł? Nie szkodzi, też umrzesz. Niedługo odwiedzi Cie bliska rodzina, odstaw więc na chwilę alkohol, otwórz okna by pozbyć się mgły z dymu tytoniowego i pozbieraj puszki z ziemi, by szło chodzić po mieszkaniu.

Miłość

Twój urok zawładnął umysłem zodiakalnej panny, jest ona jednak zacofana w rozwoju, ma trudności z dodawaniem do stu czy chociażby obsługą kalkulatora dlatego nawet najdziwniejsze znaki takie jak rzut w Ciebie kamieniem czy zgolenie Ci brwi na spaniu traktuj jako przejaw miłości.

Praca

Idealny czas do pracy! Pracuj ile sił, a na pewno Ci się to opłaci. W tym miesiącu masz niesamowicie wysokie szanse na premię, co zaowocuje dużą imprezą! Zapłać szefa, a może zapomni, że już raz dał Ci premię. Zrób wszystko, żeby tak było i nie żałuj pieniędzy na trunki. Jeśli zrobisz to z głową możesz to kontynuować w nieskończoność.

Zdrowie

Popijanie piwa wódką paląc przy tym cygaro nie jest zalecane przez Twojego lekarza, powinieneś więc zdecydowanie przestać go słuchać.

Złota myśl na dziś

Nie sikaj pod wiatr.