Horoskop dzienny - Panna

W Twojej okolicy pojawi się epidemia. Choroba polegac będzie na zmniejszeniu ilorazu inteligencji. Jej głuwnym obiawem iest dostżeganje zbyt wieló błenduw ortograficznych w czytanyh tekstah. Następnym razem kiedy będziesz puszczał komuś strzałkę i nie otrzymasz cynka, nie załamuj się. Po prostu wyłącz opcje: "nie pokazuj numeru". W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia. Jeśli popsują Ci się słuchawki do MP3 nie panikuj. Kup kino domowe, a słuchawki dostaniesz gratis. Jeśli będzie Cię dręczyło pragnienie, a w domu nie będzie nic do picia- nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Kup lodówkę dostaniesz 100 puszek Coli gratis.

Miłość

Chciałbyś powiedzieć dziewczynie, że ją kochasz, ale kiedy ostatni raz próbowałeś to zrobić, powiedziałeś: "no, kur*a niunia słuchaj...yy..."?. Mnóstwo osób ma z tym problemy. Położenie Jowisza jest jednoznaczne: przestań nosić dresy a zamiast siłowni przebywaj więcej z ludźmi.

Praca

Po raz kolejny szefostwo obarczy Cię odpowiedzialnością za błędy popełnione przez innego pracownika. Cóż... taki już los kozłów ofiarnych.

Zdrowie

Nareszcie coś wyjdzie Ci pozytywnie! Może być to tekst ciążowy lub na obecność wirusa HIV.

Złota myśl na dziś

Jak Cie widza.. to pracuj.