Horoskop dzienny - Panna

Najwyższy czas już wpisać uzależnienie od czytania horoskopów na listę Twoich licznych nałogów. Jedząc obiad z rodziną pamiętaj, żeby dobrze zachować, nie dłub więc w nosie, nie opowiadaj sprośnych dowcipów, puszczanie wiatrów też zostaw na później. Nie stosowanie podstawowych zasad kultury może skończyć się dla Ciebie tragicznie, zwłaszcza, gdy przy stole siedzieć będzie babcia-moher. Pora trochę stracić na wadze. Pobiegaj trochę, zrób kilka brzuszków, umyj się, przytnij włosy i paznokcie, ewentualnie zmyj makijaż. Z pewnością stracisz kilka zbędnych kilogramów.

Miłość

Zodiakalny Lew niedługo zmieni całe Twoje życie, od Ciebie zależy jednak czy na lepsze czy na gorsze. Lwy nie znoszą odmowy, dlatego daj mu czego chce i niech wyp....

Praca

Planety ostrzegają! Nie wybieraj się w najbliższym czasie w delegację. Koniunkcja Księżyca z Marsem wpływa na zwiększone prawdopodobieństwo posądzenia o molestowanie seksualne.

Zdrowie

Już niebawem Twoje nogi będą ocieżałe. Dolna częśc stóp po spacerach będzie zakrwawiona i obolała.Czas temu zaradzić: zacznij nosić buty.

Złota myśl na dziś

Nie chodź boso po kisielu, bo nie w każdym dołku są firanki.