Horoskop dzienny - Panna

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja szaleństwu i zabawie. W związku z tym, idąc wyrzucić śmieci, uprzedź rodzinę o możliwości spotkania kumpla, pójścia na imprezę i powrotu po tygodniu. Po co mają niepotrzebnie się martwić?

Miłość

Twoja druga połówka jest jak Tesco, pół miasta do niej chodzi. Powinieneś pomyśleć nad wymianą jej na lepszy model zanim stwierdzisz, że Twoje dziecko nie jest do Ciebie w ogóle podobne i ma kolor skóry jak Twój sąsiad z afryki.

Praca

Szykuje się podwyżka. Jednak spokojnie, nie kupuj zaraz wszystkiego jak popadnie... podwyższeniu ulegnie bowiem tylko poprzeczka oczekiwań Twojego szefa.

Zdrowie

Masz problemy ze snem? Cierpisz na bezsennośc i budzisz się w środku nocy? Dziś w nocy zamiast spac w wannie połóż się w łóżku.

Złota myśl na dziś

Uwaga! Chodzenie po bagnach wciąga.