Horoskop dzienny - Panna

Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Pora trochę stracić na wadze. Pobiegaj trochę, zrób kilka brzuszków, umyj się, przytnij włosy i paznokcie, ewentualnie zmyj makijaż. Z pewnością stracisz kilka zbędnych kilogramów. Na następnej imprezie zapowiada się niezły ubaw. Już się cieszysz? To znak, że nie wiesz kto będzie pośmewiskiem.

Miłość

Kup swojej drugiej połówce upominek bez okazji i masz pół roku z głowy. Jeśli zapomnisz o jej/jego urodzinach powiesz: Pamiętam o Tobie na co dzień.

Praca

Czeka Cie awans w pracy, będziesz miał 500 ludzi pod sobą - będziesz kosił trawę na cmentarzu.

Zdrowie

Układ planet w sferze zdrowia sugeruje znaczne zwiększenie ryzyka wystąpienia zawału. Możesz być jednak spokojny. Ciebie to nie dotyczy. Codziennie słyszysz przecież od krewnych i znajomych, że jesteś bez serca.

Złota myśl na dziś

Nie klep konia w lesie, bo podpalisz stodole.