Horoskop dzienny - Panna

Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia. Nie opowiadaj zmyślonych historyjek której Ci się nie przytrafiły, gdyż znajomi mogą wziąć Cie za większego debila niż jesteś w rzeczywistości. Twoja teściowa znowu będzie próbowała Cię zdenerwować. Wiesz jak sobie z Nią poradzić? Gwiazdy też nie wiedzą... Księżyc znajduje się w znaku Barana. To nie jest dobry czas na czytanie horoskopów!

Miłość

Dostaniesz smsa z miłosnym wyznaniem od tajemniczej osoby. To nie wszystko! Po kilku chwilach otrzymasz kolejnego: "PRZEPRASZAM,POMYŁKA".

Praca

Twój zakład pracy być może zorganizuje kilkudniowy wyjazd na Mazury. Nie wysyłaj kartek znajomym, oni zapewne będą na zagranicznych wycieczkach.

Zdrowie

W tym miesiącu powstrzymaj się lepiej przed czytaniem horoskopów. Nie chcesz przecież dowiedzieć się, że niebawem zacznie dręczyć Cię nadciśnienie, wrzody dwunastnicy i kamica nerkowa.

Złota myśl na dziś

Nie dłub w nosie palcem z nogi.