Horoskop dzienny - Rak

Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia. Czytanie dokładnego opisu i każdej ulotki na temat wszystkiego co zamierzasz zjeść jest zdecydowaną przesadą. Nikt i tak przecież nie napisze, że zdarzy mu się napluć do frytek czy nasikać do herbaty. Jedząc obiad z rodziną pamiętaj, żeby dobrze zachować, nie dłub więc w nosie, nie opowiadaj sprośnych dowcipów, puszczanie wiatrów też zostaw na później. Nie stosowanie podstawowych zasad kultury może skończyć się dla Ciebie tragicznie, zwłaszcza, gdy przy stole siedzieć będzie babcia-moher.

Miłość

Chciałbyś powiedzieć dziewczynie, że ją kochasz, ale kiedy ostatni raz próbowałeś to zrobić, powiedziałeś: "no, kur*a niunia słuchaj...yy..."?. Mnóstwo osób ma z tym problemy. Położenie Jowisza jest jednoznaczne: przestań nosić dresy a zamiast siłowni przebywaj więcej z ludźmi.

Praca

Uważaj w drodze do pracy! Chociaż z drugiej strony może lepiej zginąć pod kołami pędzącego samochodu niż w rękach swojego szefa? Jeśli zdecydujesz się jednak dotrzeć do pracy uważaj na nisko latające przedmioty biurowe.

Zdrowie

Nie masz ręki i oka? Wyłączaj kosiarkę zanim zaczniesz ją naprawiać.

Złota myśl na dziś

Nie sikaj na leżąco.