Horoskop dzienny - Rak

Następnym razem będąc w sklepie nie próbuj kraść zamrażarki. Jej ukrycie może sprawiać trudnosci, tym bardziej jesli dysponujesz tylko plastikową torebką. Twoja teściowa znowu będzie próbowała Cię zdenerwować. Wiesz jak sobie z Nią poradzić? Gwiazdy też nie wiedzą... Księżyc w znaku Koziorożca będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Czeka Cię nagły przypływ gotówki. Wydaj ją jak najszybciej, bo w drugiej dekadzie miesiąca ktoś Cię okradnie. Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie. Pora trochę stracić na wadze. Pobiegaj trochę, zrób kilka brzuszków, umyj się, przytnij włosy i paznokcie, ewentualnie zmyj makijaż. Z pewnością stracisz kilka zbędnych kilogramów.

Miłość

W najmniej oczekiwanym miejscu i czasie znajdziesz swoją wielką miłość. We wszystkich nieprzewidzianych okolicznościach rozglądaj się uważnie wokół siebie. Być może miłością Twojego życia okaże się kretyn załatwiający potrzeby fizjologiczne pod Twoim oknem albo sąsiad, którego kosiarka nie daje Ci spać w niedzielę o siódmej rano.

Praca

Po powrocie z urlopu mogą zaskoczyć Cię niespodzianki, które zastaniesz w pracy. Przykładowo, wiadomość, że już tam nie pracujesz.

Zdrowie

Trafisz do szpitala! Pamiętaj: pozwól lekarzom zrobic wszystkie rutynowe badania. Pod żadnym pozorem nie baw się w Michaela Scofielda. Szpital to nie Fox River.

Złota myśl na dziś

Nie myj się na klatce.