Horoskop dzienny - Rak

Jedząc obiad z rodziną pamiętaj, żeby dobrze zachować, nie dłub więc w nosie, nie opowiadaj sprośnych dowcipów, puszczanie wiatrów też zostaw na później. Nie stosowanie podstawowych zasad kultury może skończyć się dla Ciebie tragicznie, zwłaszcza, gdy przy stole siedzieć będzie babcia-moher. Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami. Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia. Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Księżyc w znaku Bliźniąt sprzyja szaleństwu i zabawie. W związku z tym, idąc wyrzucić śmieci, uprzedź rodzinę o możliwości spotkania kumpla, pójścia na imprezę i powrotu po tygodniu. Po co mają niepotrzebnie się martwić? Twoje ambicje zmuszą Cię do rozpoczęcia sporej ilości przedsięwzięć. Analogicznie, Twoje lenistwo nie pozwoli Ci doprowadzić do końca żadnego z nich.

Miłość

Dostaniesz smsa z miłosnym wyznaniem od tajemniczej osoby. To nie wszystko! Po kilku chwilach otrzymasz kolejnego: "PRZEPRASZAM,POMYŁKA".

Praca

Otrzymasz w tym miesiącu tytuł Pracownika Roku. Twój szef ma charakterystyczne poczucie humoru.

Zdrowie

Łykanie wszystkiego co da się połknąć nie uchroni Cie przed chorobą, napij się lepiej piwka by poprawić pracę nerek, kieliszek winka uchroni przed miażdżycą, dobrze także do tego dorzucić koniaku - na długowieczność.

Złota myśl na dziś

Nie obcinaj paznokci sokowirówką.