Horoskop dzienny - Rak

Na następnej imprezie zapowiada się niezły ubaw. Już się cieszysz? To znak, że nie wiesz kto będzie pośmewiskiem. Znowu nie będzie Ci dane ocalenie świata, musisz zadowolić się trzeciorzędnymi misjami... na początek posprzątaj swój pokój. Pora trochę stracić na wadze. Pobiegaj trochę, zrób kilka brzuszków, umyj się, przytnij włosy i paznokcie, ewentualnie zmyj makijaż. Z pewnością stracisz kilka zbędnych kilogramów. Musisz zacisnąc pasa. Twojej rodzinie może brakowac pieniędzy na jedzenie. Nie przejmuj się jednak- na piwo i bilety na mecze forsy Ci starczy. Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami.

Miłość

Pocałunek na starcie pierwszej randki to zły pomysł. Podobnie jak łapanie za pośladki i piersi. Postaraj się też mimo wszystko zapamiętać imię dziewczyny, z którą jesteś na randce. Z pewnością ułatwi Ci to kontakty z nią.

Praca

Gwiazdy radzą Ci ograniczenie prywatnych rozmów telefonicznych w godzinach pracy. Twój szef wbrew pozorom nie jest głupi. On tylko ma taką twarz.

Zdrowie

Unikaj kontaktów z irytującymi znajomymi. W tym miesiącu grozi Ci nasilenie objawów alergii na gadanie głupot.

Złota myśl na dziś

Jeśli nie wiesz o co chodzi to zjedz kota.