Horoskop dzienny - Ryby

Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Znasz Ikara? Umarł bo leciał na swych skrzydłach.Nie masz skrzydeł? Nie szkodzi, też umrzesz.

Miłość

Twoja druga połówka jest jak Tesco, pół miasta do niej chodzi. Powinieneś pomyśleć nad wymianą jej na lepszy model zanim stwierdzisz, że Twoje dziecko nie jest do Ciebie w ogóle podobne i ma kolor skóry jak Twój sąsiad z afryki.

Praca

Po raz kolejny szefostwo obarczy Cię odpowiedzialnością za błędy popełnione przez innego pracownika. Cóż... taki już los kozłów ofiarnych.

Zdrowie

Przy najbliższej wizycie w restauracji nie zapomnij zapytać o nazwisko szefa kuchni. Może on okazać się najmniej oczekiwaną, znajomą osobą, która wcale nie życzy Ci dobrze.

Złota myśl na dziś

Nie obcinaj paznokci sokowirówką.