Horoskop dzienny - Ryby

To co niedługo się w Twoim życiu wydarzy będzie tak dwuznaczne jak SŁOWA: ŻUBR się na Ciebie wylał. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. Nie bierz kolejnego kredytu. I tak go nie spłacisz, podobnie jak czterech poprzednich. Możesz spodziewać się nieoczekiwanej wizyty dawno nie widzianej ciotki. Nie martw się. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Może i chrapie w nocy, wywołując lekkie trzęsienie ziemi i wciąż pyta, w której jesteś teraz klasie, ale za to chętnie sfinansuje Twoje najnowsze, kosztowne przedsięwzięcie. Na następnej imprezie zapowiada się niezły ubaw. Już się cieszysz? To znak, że nie wiesz kto będzie pośmewiskiem. W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia.

Miłość

Od rana czujesz dziwną pustkę i kłuje Cię serce? Spokojnie to nie miłość. Najprawdopodobniej masz kolkę. Na drugi raz nie biegaj po imprezie, a będzie wszystko dobrze. Jeśli już jednak będziesz miał jakąś pannę na oku, postaraj się nie gadać z nią w stanie wskazującym.

Praca

W tym okresie musisz być niezwykle skupiony. Bardzo trudno liczy się tak drobne pieniądze, jakie zarabiasz.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Nie jedz żółtego śniegu.