Horoskop dzienny - Ryby

Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera. Twoje problemy coraz częściej mają to do siebie, że nie chcą rozwiązywać się same. Może warto byłoby nareszcie ruszyć tyłek sprzed komputera i się nimi zająć? Inaczej, nie dość, że nic się w Twoim życiu nie zmieni, możesz jeszcze dostać żylaków. Wydaje Ci się, że nadchodzący okres będzie lepszy od poprzedniego! Masz rację: wydaje Ci się. Czeka Cię przeprowadzka. Czasowa przeprowadzka do mamusi. Brzmi zdecydowanie lepiej niż eksmisja.

Miłość

Zodiakalny Lew niedługo zmieni całe Twoje życie, od Ciebie zależy jednak czy na lepsze czy na gorsze. Lwy nie znoszą odmowy, dlatego daj mu czego chce i niech wyp....

Praca

Pamiętaj by mieć w swoim szefie przyjaciela, nawet jeśli wiąże się to z włażeniem głęboko w jego tyłek. Na dniach przeprowadzane będą redukcje kadry, więc każda drobna przysługa dla szefa przekłada się na czas Twojego zatrudnienia. Nie oszczędzaj na koniakach i pochlebstwach! Nie przejmuj się też wyzywaniem od ciot i lizodupców.

Zdrowie

Po następnej imprezie nie popełnij tego samego błędu co na poprzedniej. Wbrew pozorom spanie na chodniku nie sprzyja Twojemu zdrowiu.

Złota myśl na dziś

Nie zasypiaj z włączoną wiertarką.