Horoskop dzienny - Skorpion

Twoje problemy coraz częściej mają to do siebie, że nie chcą rozwiązywać się same. Może warto byłoby nareszcie ruszyć tyłek sprzed komputera i się nimi zająć? Inaczej, nie dość, że nic się w Twoim życiu nie zmieni, możesz jeszcze dostać żylaków. Uważaj jadąc samochodem.W Gwiazdach napisane jest, że Twoj samochód nagle, w najmniej odpowiedniej chwili, przestanie działac.Przynajmniej następnym razem będziesz pamiętał żeby zatankowac. Księżyc znajduje się w znaku Barana. To nie jest dobry czas na czytanie horoskopów! Na następnej imprezie zachowaj umiar. Może chociaż na mieście nie będą mówili, że jesteś królem parkietu pod stołem. Czeka Cię przeprowadzka. Czasowa przeprowadzka do mamusi. Brzmi zdecydowanie lepiej niż eksmisja.

Miłość

Na Twojej drodze stanie osoba, która zmotywuje Cię do poważnych zmian. Dla niej przefarbujesz włosy na fioletowo, wytatuujesz sobie na czole jej imię lub przepiszesz na nią swój samochód i mieszkanie.

Praca

Nowe centrum handlowe powstanie zbyt blisko Twojego miejsca pracy. W związku z tym wybierz mniejsze zło. Rezygnacja z pracy spowoduje mimo wszystko mniej dotkliwe straty finansowe.

Zdrowie

Już niebawem Twoje nogi będą ocieżałe. Dolna częśc stóp po spacerach będzie zakrwawiona i obolała.Czas temu zaradzić: zacznij nosić buty.

Złota myśl na dziś

Myślisz o kupnie nowego, małego, słodkiego pieska? - nie kupuj... i tak kiedyś zdechnie.