Horoskop dzienny - Skorpion

To co niedługo się w Twoim życiu wydarzy będzie tak dwuznaczne jak SŁOWA: ŻUBR się na Ciebie wylał. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. Musisz zacisnąc pasa. Twojej rodzinie może brakowac pieniędzy na jedzenie. Nie przejmuj się jednak- na piwo i bilety na mecze forsy Ci starczy. Następnym razem kiedy będziesz puszczał komuś strzałkę i nie otrzymasz cynka, nie załamuj się. Po prostu wyłącz opcje: "nie pokazuj numeru". Już niedługo dostrzeżesz nowe cele w życiu. W końcu ktoś musi naprawic popsutą spłuczkę.

Miłość

Waga zakocha się w Tobie po uszy....hm....Waga nie ma przecież uszów. A więc niedługo zodiakalna Waga zakocha się w Tobie po ramiona.

Praca

Idealny czas do pracy! Pracuj ile sił, a na pewno Ci się to opłaci. W tym miesiącu masz niesamowicie wysokie szanse na premię, co zaowocuje dużą imprezą! Zapłać szefa, a może zapomni, że już raz dał Ci premię. Zrób wszystko, żeby tak było i nie żałuj pieniędzy na trunki. Jeśli zrobisz to z głową możesz to kontynuować w nieskończoność.

Zdrowie

Nareszcie coś wyjdzie Ci pozytywnie! Może być to tekst ciążowy lub na obecność wirusa HIV.

Złota myśl na dziś

Poderwanie listonosza na 2zł napiwku to kiepski pomysł.