Horoskop dzienny - Skorpion

Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Wydaje Ci się, że nadchodzący okres będzie lepszy od poprzedniego! Masz rację: wydaje Ci się. W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć. Nareszcie uda Ci się spędzić miły wieczór w ciekawym towarzystwie inteligentnych, sympatycznych ludzi. Będzie to zasługa luster, które postanowisz rozwiesić na wszystkich ścianach swojego salonu. Niebawem przeżyjesz niesamowitą podróż dookoła domu uciekając przed wściekłym królikiem, może to znak, że wreszcie pora zmienić dilera.

Miłość

Niekorzystna pozycja Wenus nie sprzyja przenoszeniu internetowych znajomości w realne życie. Długonoga blondynka ze zdjęcia może w tym czasie okazać się otyłą emerytką.

Praca

Szef nareszcie doceni Twoje starania. Ponieważ tak świetnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków, zaproponuje Ci dodatkową, odpowiedzialną funkcję w firmie. Jest pewien, że zgodzisz się ją pełnić w ramach wolontariatu.

Zdrowie

W pierwszej dekadzie miesiąca możesz poważnie podupaść na zdrowiu. Sprawisz tym niewątpliwą radość swoim bliskim. Zaczną już przygotowywać menu na stypę i dzielić między siebie Twój majątek. Ty jednak spłatasz im figla i pokażesz, że nie tak łatwo się Ciebie pozbyć.

Złota myśl na dziś

Nie zasypiaj z włączoną wiertarką.