Horoskop dzienny - Strzelec

Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Spodziewaj się wygranej w loterii. Zanim jednak zaczniesz planować na co ją przeznaczyć, sprawdź jakiej wysokości jest nagroda. Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami. Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny. Nie opowiadaj zmyślonych historyjek której Ci się nie przytrafiły, gdyż znajomi mogą wziąć Cie za większego debila niż jesteś w rzeczywistości. Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia.

Miłość

Nadszedł dla Ciebie czas na kolejne podboje miłosne! Wyciągnij z szafy lanserskie ubranie i wyrusz w miasto na podryw! Jeśli nic nie zepsujesz masz szansę na rozpoczęcie kolejnych kilku związków. Oczywiście nie rezygnuj z poprzednich. Warto mieć wyjście awaryjne, gdy któraś z kobiet strzeli focha.

Praca

Niekorzystna koniunkcja Księżyca i Marsa sprawi, że Twoja energia drastycznie spadnie. Zaowocuje to niechęcią do każdej czynności, jaką masz do wykonania. Nie martw się tym jednak zanadto. Praca nie zając. Nie ucieknie.

Zdrowie

Znajomy w najbliższych dniach da Ci spróbować nowego piwa, nie daj się namówić, w butelce będzie naplute.

Złota myśl na dziś

Pamiętaj by zakręcić psa i wyprowadzić wodę na spacer.