Horoskop dzienny - Strzelec

Zodiakalny skorpion niedługo spróbuje wyciągnąć Cie do kina, nie daj się! Zapomniał on bowiem dodać, że Ty stawiasz seans! Musisz zacisnąc pasa. Twojej rodzinie może brakowac pieniędzy na jedzenie. Nie przejmuj się jednak- na piwo i bilety na mecze forsy Ci starczy. Jedząc obiad z rodziną pamiętaj, żeby dobrze zachować, nie dłub więc w nosie, nie opowiadaj sprośnych dowcipów, puszczanie wiatrów też zostaw na później. Nie stosowanie podstawowych zasad kultury może skończyć się dla Ciebie tragicznie, zwłaszcza, gdy przy stole siedzieć będzie babcia-moher.

Miłość

Nadszedł dla Ciebie czas na kolejne podboje miłosne! Wyciągnij z szafy lanserskie ubranie i wyrusz w miasto na podryw! Jeśli nic nie zepsujesz masz szansę na rozpoczęcie kolejnych kilku związków. Oczywiście nie rezygnuj z poprzednich. Warto mieć wyjście awaryjne, gdy któraś z kobiet strzeli focha.

Praca

Nadchodzą dni, w których będziesz miał ogromny zapał do pracy. Wiesz co robić: usiądź sobie cichutko w kącie i poczekaj aż Ci przejdzie.

Zdrowie

Przed Tobą poważna decyzja, która może zaważyć na wielu sferach Twojego życia. Zastanów się dobrze, co bardziej Ci się opłaca – pójście do dentysty czy zaczekanie, aż kolejny ząb sam wypadnie.

Złota myśl na dziś

Nie kupuj szyber-dachu do łodzi podwodnej.