Horoskop dzienny - Strzelec

W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia. Księżyc w znaku Koziorożca będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Czeka Cię nagły przypływ gotówki. Wydaj ją jak najszybciej, bo w drugiej dekadzie miesiąca ktoś Cię okradnie. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć.

Miłość

Waga zakocha się w Tobie po uszy....hm....Waga nie ma przecież uszów. A więc niedługo zodiakalna Waga zakocha się w Tobie po ramiona.

Praca

Szef znowu wróci pijany, zrobi burdel i wszystko zwali na Ciebie zabierając połowę wypłaty.

Zdrowie

Czeka Cię wizyta u dentysty. Już teraz zacznij szukać nowego stomatologa o mocnych nerwach. Poprzedni, po tym, jak został przez Ciebie pobity przy ostatniej wizycie, nie chce mieć już z Tobą nic wspólnego.

Złota myśl na dziś

Nie obieraj noża ziemniakiem.