Horoskop dzienny - Strzelec

Twoje problemy coraz częściej mają to do siebie, że nie chcą rozwiązywać się same. Może warto byłoby nareszcie ruszyć tyłek sprzed komputera i się nimi zająć? Inaczej, nie dość, że nic się w Twoim życiu nie zmieni, możesz jeszcze dostać żylaków. Jeśli popsują Ci się słuchawki do MP3 nie panikuj. Kup kino domowe, a słuchawki dostaniesz gratis. Pora trochę stracić na wadze. Pobiegaj trochę, zrób kilka brzuszków, umyj się, przytnij włosy i paznokcie, ewentualnie zmyj makijaż. Z pewnością stracisz kilka zbędnych kilogramów. Już niedługo dostrzeżesz nowe cele w życiu. W końcu ktoś musi naprawic popsutą spłuczkę. W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem.

Miłość

Pamiętasz ostatni romantyczny spacer z ukochaną osobą o zachodzie słońca? Upewnij się, że tamtego wieczoru zaszło tylko słońce.

Praca

Nareszcie postanowisz pożegnać się z nielubianą pracą. Satysfakcja z tego wyboru trwać będzie do czasu, aż skończą Ci się oszczędności, a nowa praca dziwnym trafem nie będzie chciała sama zapukać do Twoich drzwi.

Zdrowie

Nie przejmuj się czarnymi plamami na nogach. Nie są na szczęście spowodowane chorobą a jedynie sporadycznym myciem.

Złota myśl na dziś

Nie stawiaj mleka na lodówce, bo Ci się rower w garażu przewróci.