Horoskop dzienny - Strzelec

Znowu nie będzie Ci dane ocalenie świata, musisz zadowolić się trzeciorzędnymi misjami... na początek posprzątaj swój pokój. Ludzie z niewiadomych powodów zaczną być dla Ciebie zaskakująco mili. Zanim zaczniesz się z tego cieszyć i wpadniesz w samozachwyt, upewnij się, czego od Ciebie potrzebują. Niedługo odwiedzi Cie bliska rodzina, odstaw więc na chwilę alkohol, otwórz okna by pozbyć się mgły z dymu tytoniowego i pozbieraj puszki z ziemi, by szło chodzić po mieszkaniu. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem.

Miłość

Od rana czujesz dziwną pustkę i kłuje Cię serce? Spokojnie to nie miłość. Najprawdopodobniej masz kolkę. Na drugi raz nie biegaj po imprezie, a będzie wszystko dobrze. Jeśli już jednak będziesz miał jakąś pannę na oku, postaraj się nie gadać z nią w stanie wskazującym.

Praca

Wygląda na to, że będziesz miał nowego stażystę w pracy. Jeśli stracisz cierpliwość nie uderzaj go klawiaturą, poszukaj tańszych odpowiedników jak linijka czy butelka po Coca-Coli.

Zdrowie

Uważaj! Prawdopodobieństwo ostrego zatrucia wzrasta dwukrotnie! Księżyc w koniunkcji z Plutonem zbiega się w czasie z imieninami teściowej.

Złota myśl na dziś

Nie kradnij krzeseł, bo pójdziesz siedzieć.