Horoskop dzienny - Waga

Na następnej imprezie zapowiada się niezły ubaw. Już się cieszysz? To znak, że nie wiesz kto będzie pośmewiskiem. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. W tym trudnym okresie nie powinieneś zapomnieć o swojej rodzinie, w końcu to ona zwykle pożycza Ci pieniądze i nie upomina zbyt często się o zwrot. Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia. W tym miesiącu Twoje nastawienie do ludzi stanie się bardziej przyjazne. To najlepszy moment dla tych, którzy planują zrobić Cię w konia. Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie.

Miłość

Dodanie tabletki gwałtu Twojej drugiej połówce nie jest najlepszym pomysłem, zabierz ją lepiej do kina, do parku... do lasu.

Praca

Koniec z Twoimi małymi problemami finansowymi, niedługo uda Ci się wygrać w lotka 3 miliony złotych! Po opłaceniu podatku od wygranej, podatku od wzbogacenia, podatku od podatku, podatku VAT oraz 14-stu innych podatków zostanie Ci akurat na opłacenie rachunku za telefon i abonamentu radiowo-telewizyjnego.

Zdrowie

Możesz miec problemy z gardłem. Dokuczac Ci będą bóle głowy. Gwiazdy ostrzegają: nie idź do Dr.Housa. Po serii niewinnych badań okaże się że cierpisz na Pląsawicę Huntingtona (cokolwiek to znaczy).

Złota myśl na dziś

Nie idź do lekarza, nawet gdy jedną nogę masz krótsza, a drugą taka samą.