Horoskop dzienny - Waga

Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Analogicznie zmniejszy się znacznie zawartość Twojego portfela. Pamiętaj! Przyjaciół nie można kupić - ich wyrazy sympatii owszem. Następnym razem kiedy będziesz puszczał komuś strzałkę i nie otrzymasz cynka, nie załamuj się. Po prostu wyłącz opcje: "nie pokazuj numeru". Zbliżają się Twoje urodziny. Ty też o nich nie pamiętasz? W zeszłym miesiącu, jak przepowiadał horoskop, okradziono Cię. W tym – Ty kogoś okradniesz. Równowaga wszechrzeczy musi przecież zostać zachowana. Korzystny układ planet wróży Ci długo oczekiwane powodzenie w życiu osobistym i zawodowym. Nie ciesz się jednak zbyt szybko. Układy planet mają to do siebie, ze lubią zmieniać się dokładnie wtedy, gdy nie powinny. W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć.

Miłość

Pewna bardzo otyła osoba postanowi zaprosić Cię na randkę. Nie zgadzaj się! Oczywiście, liczy się wnętrze, ale nie zapominaj, że przecież masz lęk przestrzeni.

Praca

Uważaj w drodze do pracy! Chociaż z drugiej strony może lepiej zginąć pod kołami pędzącego samochodu niż w rękach swojego szefa? Jeśli zdecydujesz się jednak dotrzeć do pracy uważaj na nisko latające przedmioty biurowe.

Zdrowie

Układ planet w sferze zdrowia sugeruje znaczne zwiększenie ryzyka wystąpienia zawału. Możesz być jednak spokojny. Ciebie to nie dotyczy. Codziennie słyszysz przecież od krewnych i znajomych, że jesteś bez serca.

Złota myśl na dziś

Unikaj wody - to najczęstsza przyczyna utonięć.