Horoskop dzienny - Waga

Najwyższy czas już wpisać uzależnienie od czytania horoskopów na listę Twoich licznych nałogów. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, lepiej nic nie rób. To nie jest zbyt korzystny czas na jakiekolwiek przemiany czy decyzje. Najlepiej położyć się spać i zapomnieć o problemach. Jeśli masz już dosyć snu zrób zakupy i wypożycz jakieś filmy na dvd. Pamiętaj żeby od razu przedłużyć do końca miesiąca termin ich oddania. Pod koniec miesiąca powinno się wszystko uspokoić. Przecież w końcu wierzyciele zapomną o Tobie i tych paru tysiącach długu. Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia.

Miłość

Przed Tobą wiele romantycznych chwil z ukochaną osobą. Gwiazdy będą Wam sprzyjać. Uważaj tylko na to, co jesz przed wyjściem na randkę. Nic nie potrafi tak zepsuć nastroju, jak nagłe problemy gastryczne.

Praca

Zdecydujesz się wreszcie na dawno planowany wyjazd do pracy za granicę. W zasadzie niewiele w Twoim życiu się zmieni. Nadal będziesz wykładać na uniwersytecie. A że zamiast matematyki stosowanej, kostkę brukową...

Zdrowie

Jeśli zodiakalny Baran poprosi Cie o piwo to mu go nie dawaj, w zamian dostaniesz zepsutą kiełbasę dzięki której otrzymasz gratisowo tydzień zwolnienia lekarskiego.

Złota myśl na dziś

Jeśli nie masz w domu prysznica, nie stawiaj sanek obok kaloryfera.