Horoskop dzienny - Wodnik

Twoje ambicje zmuszą Cię do rozpoczęcia sporej ilości przedsięwzięć. Analogicznie, Twoje lenistwo nie pozwoli Ci doprowadzić do końca żadnego z nich. Musisz zacisnąc pasa. Twojej rodzinie może brakowac pieniędzy na jedzenie. Nie przejmuj się jednak- na piwo i bilety na mecze forsy Ci starczy. Księżyc w znaku Koziorożca będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Czeka Cię nagły przypływ gotówki. Wydaj ją jak najszybciej, bo w drugiej dekadzie miesiąca ktoś Cię okradnie. Znowu nie będzie Ci dane ocalenie świata, musisz zadowolić się trzeciorzędnymi misjami... na początek posprzątaj swój pokój. Jeśli będzie Cię dręczyło pragnienie, a w domu nie będzie nic do picia- nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Kup lodówkę dostaniesz 100 puszek Coli gratis.

Miłość

Nareszcie przyszła kolej na ciebie! Wyciągnij z szafy najlepsze ciuchy i idź na podryw! Przyszedł czas dobroci dla zwierząt więc trzeba go dobrze wykorzystać.

Praca

Praca jest niesamowicie ważna, szczególnie teraz. Nie zawal swoich obowiązków przez kaca tłumacząc się, że masz chandrę. Szef bez problemu rozpozna, że piłeś ostatniej nocy. W końcu to też człowiek i nikt nie powiedział, że nie może pić w tym samym barze.

Zdrowie

Uważaj! Prawdopodobieństwo ostrego zatrucia wzrasta dwukrotnie! Księżyc w koniunkcji z Plutonem zbiega się w czasie z imieninami teściowej.

Złota myśl na dziś

Jeżeli swędzą Cie "4 litery" - umyj je!