Horoskop dzienny - Wodnik

Następnym razem kiedy będziesz puszczał komuś strzałkę i nie otrzymasz cynka, nie załamuj się. Po prostu wyłącz opcje: "nie pokazuj numeru". Twoje ambicje zmuszą Cię do rozpoczęcia sporej ilości przedsięwzięć. Analogicznie, Twoje lenistwo nie pozwoli Ci doprowadzić do końca żadnego z nich.

Miłość

Chciałbyś powiedzieć dziewczynie, że ją kochasz, ale kiedy ostatni raz próbowałeś to zrobić, powiedziałeś: "no, kur*a niunia słuchaj...yy..."?. Mnóstwo osób ma z tym problemy. Położenie Jowisza jest jednoznaczne: przestań nosić dresy a zamiast siłowni przebywaj więcej z ludźmi.

Praca

W ciągu tygodnia możesz dostać kilka ofert pracy - wszystkie olej! Trzymaj się dalej swoich zasad i czekaj aż ktoś zaproponuje Ci posadę dyrektora lub prezesa z miesięcznym wynagrodzeniem ponad 10 000 euro, służbowym samochodem i telefonem. Najlepiej by ta praca odbywała się zdalnie - bez wychodzenia z domu. Nie wypada w końcu dyrektorowi wstawać wcześnie i późno wracać do domu, prawda?

Zdrowie

W tym okresie unikaj teściowej, szefa i sąsiadki spod siódemki. Księżyc przebywający w znaku Lwa wzmaga działanie alergenów.

Złota myśl na dziś

Nie podrywaj chłopaka Twojego partnera.