Horoskop dzienny - Wodnik

Następnym razem będąc w sklepie nie próbuj kraść zamrażarki. Jej ukrycie może sprawiać trudnosci, tym bardziej jesli dysponujesz tylko plastikową torebką. Zanim weźmiesz coś na raty dobrze to przeanalizuj. Z Twoim darem wydawania pieniędzy na całkowicie niepotrzebne rzeczy zatoniesz w długach już po pierwszej racie. Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia. W pierwszej dekadzie miesiąca Merkury sprzyja Twojemu znakowi we wszystkich sprawach wymagających wykazania się inteligencją. Tę część horoskopu możesz więc z powodzeniem pominąć. Czeka Cię podróż. Twoja rodzina postara się już, aby była jak najdłuższa. Uważaj na znaki drogowe. Lubią nieoczekiwanie zamieniać się miejscami.

Miłość

Twoje uczucie "eksploduje", pamiętaj oby tylko nie ubrudzić spodni.

Praca

Przy dobieraniu współpracowników pamiętaj: koksy intelektualne zagrażają Twojej pozycji, ale nie wybieraj też bandy debili, bo z kim przystajesz takim się stajesz.

Zdrowie

Łykanie wszystkiego co da się połknąć nie uchroni Cie przed chorobą, napij się lepiej piwka by poprawić pracę nerek, kieliszek winka uchroni przed miażdżycą, dobrze także do tego dorzucić koniaku - na długowieczność.

Złota myśl na dziś

Nie noś prądu w wiaderku, bo jak się wyleje, to Ci rękę upierniczy.