Horoskop dzienny - Wodnik

Prowokując kłótnie nie wyjdziesz na tym za dobrze, zastanów się czy warto... kto bowiem skoczy do sklepu po zimne piwko, gdy Tobie się nie będzie chciało? Tym razem zdecydowanie przyhamuj. Nie powinieneś pozwalać sobie na żadne ekscesy, ponieważ mogą się skończyć w izbie wytrzeźwień lub na komendzie. Miesiąc jest naprawdę niekorzystny dla wszystkich wygłupów. Jeśli chcesz zaszaleć lepiej ogranicz się do własnego mieszkania i pamiętaj, że piętro wyżej mieszka stary zawałowiec, który boi się wszelkich dźwięków głośniejszych od pierdnięcia. Już niedługo dostrzeżesz nowe cele w życiu. W końcu ktoś musi naprawic popsutą spłuczkę. Gwiazdy chcą przekazac Ci informacje, która będzie Ci niezbędna w najbliższych dniach: Tzw. histereza kapilarna dotyczy izoterm adsorpcji na materiałach porowatych posiadających pory w kształcie otwartych obustronnie cylindrów lub butelek i oznacza inny przebieg adsorpcji (przy podwyższaniu ciśnienia adsorbatu) i desorpcji (przy obniżaniu ciśnienia). Jeśli popsują Ci się słuchawki do MP3 nie panikuj. Kup kino domowe, a słuchawki dostaniesz gratis.

Miłość

Marzy Ci się prawdziwe uczucie, chcesz temu zaradzić, ale nic nie pomaga w przełamaniu Twojej nieśmiałości? Gwiazdy znają rozwiązanie: ......a niech to! Jednak nie znają!

Praca

Nie możesz codziennie siedzieć kilkanaście godzin w pracy, weź urlop i jedz na wakacje, Biedronka z pewnością da sobie radę bez Ciebie.

Zdrowie

Pierscienie Satruna wysyłają do Ciebie wiadomośc: siekiera nie służy do obcinania paznokci, przestań więc jej do tego celu używać.

Złota myśl na dziś

Jeżeli swędzą Cie "4 litery" - umyj je!