Horoskop Miłosny - Lew

Lwice są fascynującymi i sympatycznymi osobnikami. Zawsze dobrymi i wielkodusznymi wobec słabszych. Lwa fascynuje wszystko co wielkie i szlachetne. Lubi być w środku zainteresowania, łatwo zdobywa sympatię innych ludzi. Zazwyczaj ma dużo przyjaciół i znajomych, którzy docenią jego otwartość i życzliwość. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Pracowity, wytrzymały i konsekwentny w działaniu, utalentowany. Lwice umieją ładnie i mądrze mówić, szczególnie o miłości. Miłość to dla Ciebie związek dwóch istot doskonałych. Od mężczyzny oczekujesz wiele. Chcesz aby Twój dom był królewstwem, którego będziesz oczywiście, dumną królową. Zakochana jesteś szczodra, wspaniałomyślna i pełna witalności, a do miłości podchodzisz z entuzjazmem. Życie bez niej byłoby bowiem jak nudna i przydługa powieść. Masz naturę królowej, nie potrafiłabyś żyć w niczyim cieniu. Często bywasz zakochana, ale czym jest prawdziwa miłość czasem dowiadujesz się późno. Łączy się to z odkryciem, że dawanie bywa przyjemniejsze niż branie! Niczym prawdziwy lew gustujesz w polowaniach, potrzebujesz ich by utrzymać się w dobrej formie. Życie bez emocji zbytnio Cię rozleniwia. Nie znosisz fałszu. Jeśli zetkniesz się z nielojalnością, opuszczasz partnera bez słowa i najczęściej bez ostrzeżenia. Nie zdarza się często, aby Twoim udziałem stała się skromna, pełna poświęcenia miłość bez oklasków. Od kogoś, kto Cię pragnie, oczekujesz zachwytów i komplementów. Wtedy rozkwitasz! Pragniesz by Cię kochał, podziwiał, uwielbiał i co najważniejsze - mówił Ci o tym! Nie znosisz krytyki ani konkurencji. Dla bliskich pragniesz wszystkiego co najlepsze. Wspierasz ukochanego w karierze, jesteś dobrą matką i doskonałą gospodynią, prowadzącą dom na wysokim poziomie. Nawet jeśli nie dysponujesz pokaźną gotówką, będąc blisko Ciebie, ma się wrażenie luksusu. Gdy trzeba, w obronie swej rodziny pokazujesz pazury jak prawdziwia lwica. Twoje szczęście to ktoś, kto rozumie Twoją naturą. Wymagasz wiele, ale masz równie wiele do dania. Nie dla Ciebie związek z mężczyzną pozbawionym klasy, dumy, hojności. Na szczęście zwykle takich mężczyzn obchodzisz szerokim łukiem.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Baran Zmysłowy flirt - Waga Zwariowana przygoda - Strzelec Najlepszy przyjaciel - Ryby

Jaki facet jest w Twoim typie?

Lwica zawsze szuka kogoś z autorytetem, kto powinien jej imponować.

Jaka jesteś w uczuciach?

Masz tajemniczą moc, która działa na facetów i niezły temperamencik, często prowadzący do niepotrzebnych konfliktów i ostrych spięć.

Co da Ci siłę w miłości?

W tym roku zrezygnuj z luksusów, bo zwykły kwiatek na palcu będzie dla Ciebie najlepszym amuletem! Dostaniesz go od ważnej osoby.

Facet spod Lwa

Ma wdzięk, szyk i styl ! Zawsze jest w centrum uwagi - podziwiany czy nienawidzony. Rywale nie mają z nim absolutnie żadnych szans!