Horoskop Miłosny - Ryby

Jesteś delikatna i skromna, czasem wręcz bojaźliwa. Masz spore powodzenie. Na pierwszy rzut oka robisz wrażenie bezbronnej i kruchej kobietki, a to wyzwala w mężczyznach opiekuńcze instynkty. Łatwo się zakochujesz, ale masz skłonność do uczuciowych komplikacji, coś kusi Cię, by zabrnąć w niebezpieczny romans. Twój mężczyzna powinien okazać się silny i zdecydowany, mającym wyraźne poczucie celu. Jesteś osobą ciepłą i pełną optymizmu, choć zdarza się, że brakuje Ci energii. Chcesz by Twoja miłość rozkwitła, potrzebujesz stałego związku, wielu zapewnień i dowodów miłości. Chcesz się czuć bezpieczna. Oczekujesz wsparcia, relacje między kobietą i mężczyzną to dla ciebie pokojowe współistnienie, a nie wojna. Zdarza się, że pod pozorami pewności siebie, Twój partner skrywa kompleksy i lęk przed bliskością. Powinnaś psychicznie dojrzeć, przestać przyciągać "małych chłopców", bawiących się w miłość. Jako kobieta świadoma siebie masz w sobie żar, niepohamowaną fantazję i to coś, co sprawia, że szczęścić przychodzi samo. Za mąż wychodzisz z miłości, ale czasem zdarza Ci się zakochać w wizerunku, jaki stworzyła Twoja wyobraźnia. Będziesz doskonałą żoną dla ciepłego, solidnego mężczyzny ceniącego sobie spokój i rodzinę. Z kimś takim nawiązujesz niezwykłą, duchową więź - zdarza się, że dzwonicie do siebie oboje w tej samej chwili lub jednocześnie wypowiadacie te same słowa. Masz umiejętność sprawiania, że on czuje się przy Tobie bardziej męski, silny i opiekuńczy! Staje się bardziej cierpliwy, uwielbia rozpieszczać Cię i spełniać Twoje kaprysy. Jesteście sobie potrzebni, przeglądacie się wzajemnie w swoich oczach i widzicie w nich jacy jesteście piękni, jacy kochani. Potrafisz być również czułą i troskliwą matką, lubisz opiekować się najbliższymi, (niejednokrotnie bywasz nawet przesadnie troskliwa) lecz kto oczekuje po Tobie pedanterii w porządkach i prowadzenia domowych rachunków , źle trafił. Nie potrafiłabyś żyć w uporządkowanym, zorganizowanym światku. Jesteś artystką! Życie bez marzeń, miłych niespodzianek, romantycznych podróży to nie jest życie!

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Skorpion Zmysłowy flirt - Rak Zwariowana przygoda - Byk Najlepszy przyjaciel - Panna

Jaki facet jest w Twoim typie?

Dla kobiety z pod znaku Ryb mężczyzna musi być opiekuńczy, lubi jak prawi jej komplementy.

Jaka jesteś w uczuciach?

Kobieca, czuła - wyjątkowa! Więc nic dziwnego, że każdy facet wariuje na Twoim punkcie. Jesteś typem marzycielki, która ekscytuje chłopców.

Co da Ci siłę w miłości?

Kamienie szlachetne mają moc wzbudzania miłości, tylko trzeba je bardzo umiejętnie wybrać! Zbieraj kamyczki znad morza...

Facet spod Ryb

Jeśli się zakocha, jest wiernym pancernym i nic nie odciągnie go od ukochanej.