Horoskop Miłosny - Strzelec

Jesteś osobą praktyczną i przedsiębiorczą. Często pełna optymizmu, radości życia, kochasz przygody, wyznajesz zasadę, że kto nie gra ten nie wygrywa, dlatego nieobca Ci jest odrobina życiowego hazardu. Bywasz impulsywna i głodna wrażeń nie masz zwyczaju owijać czegokolwiek w bawełnę. Jesteś kobietą niezależną. Panom tęskniącym za czułą, oddaną kobietką, nie masz nic do zaoferowania. Potrzebujesz dyskretnie okazywanej czułości. Ktoś, kto z mety zbyt ostro wkracza w Twoje życie szybko poczuje się nieproszonym gościem. W zbyt zaborczych ramionach brak Ci powietrza i przestrzeni. Jesteś czuła i wrażliwa na uczucia najbliższych osób. Miłość to dla Ciebie przygoda i zanim zdecydujesz się na wspólne życie zostawiasz za sobą długą listę pretendentów do tytułu narzeczonego. Z tej rzeszy jedni Cię uwielbiają, inni nienawidzą. Rzadko kto nie potrafi sobie Ciebie przypomnieć. Masz wysokie wymagania w stosunku do mężczyzny, z którym zamierzasz spędzić życie. Chciałabyś móc podyskutować z nim o wszystkim. Oczekujesz , że partner nie będzie absorbować cię nadmiernie, bowiem nie masz zamiaru rezygnować z własnego życia i zainteresowań. Do miłości podchodzisz z wielką dozą optymizmu. Jesteś pełna, ciepła, bliska jest Ci lojalność, serdeczna troska, ale nie masz skłonności do budowania solidnych budowli. Obawiasz się, by nie zmieniły się w więzienie. Kochać to znaczy... kochać! Twoja własna moralność, niezależna od tego, co mówią ludzie, nakazuje Ci szczerość i uczciwość. Nie zdarza Ci się romans z wyrachowania, z zemsty ani fałszywa kokieteria. To co w Tobie urzeka najbardziej, to dziecinna otwartość, radosny apetyt na życie. Szukasz partnera, rozumiejąc co znaczy to słowo, kochanka, który byłby zarazem przyjacielem. Nie szukasz dziury w całym, nie projektujesz smutnych zakończeń, no bo po co? Rzadkie miłosne zawody przyjmujesz z podniesioną głową. Gotowanie obiadów i odkurzanie dywanów nie zaspokoi Twojego apetytu na życie. Aby było udane potrzeba w nim wiele atrakcji - podróży, towarzyskich przyjęć, pełnych nowych twarzy, sportowych i rozrywkowych imprez. Repertuar jest nieograniczony. Z jednakowym zapałem wybierzesz się do opery i na grzybobranie. Mrukliwy domator, uważający, że seks służy wyłącznie prokreacji może spokojnie darować sobie oświadczyny. Jeśli zaś on jest człowiekiem o szerokich horyzontach i tolerancyjnym, zostawi Ci spory margines swobody, ten związek dostarczy obojgu wiele przyjemności. Lojalna, postępujesz wobec męża fair, jesteś w stanie wybaczyć błąd i Ty jesteś bowiem wyrozumiała, jeśli jednak on będzie często nadużywać Twego zaufania, drogo za to zapłaci.

Jaki znak do Ciebie pasuje?

Miłość od pierwszego wejrzenia - Lew Zmysłowy flirt - Wodnik Zwariowana przygoda - Bliźnięta Najlepszy przyjaciel - Rak

Jaki facet jest w Twoim typie?

Kobieta Strzelec szuka mężczyzn tolerancyjnych, otwartych, idealistów, lubiących podróże .

Jaka jesteś w uczuciach?

Pełna temperamentu i radosna sprawiasz, że każdy się z Tobą w mig zaprzyjaźnia i dobrze przy Tobie czuje. Tylko spasuj już z zazdrością!

Co da Ci siłę w miłości?

Kilka starych, nie będących już w obiegu monet, które będziesz nosiła zawsze w portmonetce. Dodadzą Ci pewności siebie!

Facet spod Strzelca

Emanuje optymizmem i chłopięcym wdziękiem! Trudno mu się oprzeć. Ale też i niezły z niego flirciarz, zepsuty powodzeniem u dziewcząt.